ABS Workout

1838
ABS Workout

ABS Workout

ABS Workout. Günümüzde, göbek artık iyi bir özellik olarak kabul edilmemektedir. İnsanlar ya sıfır rakamlı ya da six pack abs dolu bir gövde bölgesine sahip olmak istiyorlar. Six pack yüksek derecede zindelik sembolüdür ve yüksek pazı, triseps ve kafeslere sahip biri için harika bir görünüm sağlar.

Abs ve özellikle alt karın egzersizleri için yapılan egzersiz gerçekten zor, Yüksek miktarda çaba ve özel diyet gerektirir – mümkün olduğunca yağ içeren yağdan kaçınmanız ve tüm abur cuburları uzak tutmanız gerekir.
Abs Workout: Karın Kaslarınızı Hedeflemek için En İyi 5 Hareket

Yağ oranınızı düşürmek için neler yapmalıyız?

İşte birkaç abs egzersizi ve unutmayın, bu egzersizler sistematik bir şekilde yapılmalıdır.

 1# Bicycle crunches

Başlangıç ​​olarak, bisiklet egzersizi hakkında konuşacağız. Bu erkekler için çok iyi bir alt karın egzersizidir. Bunu yapmak için, yüz tavana bakacak şekilde zeminde dinlenirsiniz. Bacaklar bükülür ve kafa kollar tarafından kaldırılır ve tutulur. Ardından, sağ bacak daha yakına getirilir ve diğer bacak düzleştirilirken sol dirsek ileriye doğru itilir. Aynı şey sol bacak için de yapılır, bu sefer sağ dirsek yaklaşıyor. Bu süreç nefesinizi kaybedene kadar tekrarlanır.

2# Twist and crunch

Sonra en iyi abs egzersizlerinden birine geliyoruz. Yatarken, bacağını bükmek gerekir. Sonra kalça biraz bükülmeli ve abs kullanılarak vücudun sağ kısmı kaldırılır ve sağ dirsek döndürülür. Yuva dönüşünde, sol dirsek de aynı şeyi yapar. Bu birkaç kez tekrarlanır. Bu, çok iyi alt karın gelişimi ile sonuçlanır.
3# Double leg reverse crunch

Bunun için sırtınıza yaslanın ve vücudu yere paralel hale getirin. Sonra bacaklar kaldırılır ve diz bükülür. Eller kalçanın altında tutulur. Daha sonra topuklar yavaşça yerden birkaç inç yüksekliğe indi ve bir süre bu pozisyonda tutuldu. Yine, bacaklar başlangıç ​​pozisyonuna geri kaldırılır. Yine aynı şey tekrarlanır. Bu, karın alt bölgesinin gelişimine yardımcı olur.

4# The declined sit-ups

Düşen mekikler de abs’in alt bölgesini geliştirmeye yardımcı olur. Tıpkı normal oturmak gibidir, ancak bacağın kaldırılması biraz azalır. Bu, etkiyi karnın alt kısmına yardımcı olur.

#5 Side crunch on balls

Bu egzersiz vücudun yan tarafındaki yağın azaltılmasına yardımcı olur ve ayrıca altı paket abs’in alt bölgesini oluşturmaya yardımcı olur.
Tüm Alıştırmalar 4/5 Setler ve 20/30 Tekrarlar ve Setler Arası 1 Dak Dinlenme!

Bir cevap yazın