Karın Bölgenizdeki Yağları Azaltmak İçin 3 Etkili İpucu

1900
Karın Bölgenizdeki Yağları Azaltmak İçin 3 Etkili İpucu

Karın Bölgenizdeki Yağları Azaltmak İçin 3 Etkili İpucu

Karın Bölgenizdeki Yağları Azaltmak İçin 3 Etkili İpuçu , doğru bilgi sahibi olmayanlar için bir mücadele olabilir. İnsanların çoğu, diyetlerine geri döndükleri sürece karın bölgesindeki yağı kolayca azaltabileceklerine inanmaktadır.

Tükettiğiniz miktarla karşılaştırıldığında daha fazla kalori kullanabilmeniz durumunda doğru yoldasınız demektir. Sadece basit matematikten çok daha fazlası var. Kalori tüketiminizi azaltırsanız kesinlikle kilo kaybedersiniz.
Üzgünüz, karın bölgenizdeki yağ azaltmakla birlikte kasları kaybedeceksiniz.
Kasları düşürdüğünüzde vücudunuzun metabolizması azalır ve bu gerçekleştiğinde yağ yakma sürecine devam etmek son derece zorlaşır.
Bu süreçte yağsız kastan ödün vermeden kilo vermenizi sağlayacak 3 ipucunu kontrol edelim.

Karın Bölgenizdeki Yağları Azaltmak İçin 3 Etkili İpucu

Karın Bölgenizdeki Yağları Azaltmak İçin İpucu # 1

Kıyma ve sığır filetosu gibi etin yağsız kesimlerini seçin. Bu gıda türleri, yağ azaltma egzersiz programı eşliğinde yağsız kas kütlesi oluşturmaya yardımcı olurken son derece güçlüdür. Kas kütlesi vücudunuzun metabolizma hızını artırır, böylece vücut yağ dokusuna kıyasla her inç kare için çok daha ağır olmasına rağmen daha hızlı yağ yakmanıza izin verir.

Karın Bölgenizdeki Yağları Azaltmak İçin İpucu # 2

Hindi, tavuk ve yağlı deniz ürünleri gibi yağsız beyaz etler tükettiğinizden emin olun. Deniz ürünlerinde bulunan yağ (sağlıklı omega-3 yağ asitleri) kesinlikle kardiyovasküler sağlık ve zindelik için iyidir. Tavuk ve hindi, kas büyüklüğünün oluşturulmasına yardımcı olan ve böylece metabolizma hızınızı artıran yağsız proteinden oluşur.

Karın Bölgenizdeki Yağları Azaltmak İçin İpucu # 3

Bu özel ipucu, karın bölgenizdeki yağ azaltma tekniklerinin her biri arasında en hayati olanıdır. Yağ yakmakla ilgileniyorsanız, bir sağlık ve fitness merkezini ziyaret edin ve ağırlıklarla egzersiz yapın. Belirttiğiniz direnç eğitimi – peki kardiyovasküler egzersiz? Direnç antrenmanının yağ yakmada kardiyodan çok daha önemli bir rol oynadığını öğrenmekten şaşıracaksınız. Vücudu yağ yakıcı bir fırın yapmayı umduğunuzda kuvvet antrenmanı şarttır. Neden? Kas, kesinlikle metabolik olarak aktif bir yapıdır, bu nedenle kuvvet antrenmanı özellikle yağ yakma verimliliği üzerinde bir etkiye sahip olacaktır.
Bu nedenle, metabolizma hızınız daha yüksek olduğunda, yağları daha hızlı yakarsınız.
Karın bölgenizdeki yağı azaltmak için bu önerilerin faydalarını elde ettiğinizden emin olmak için, hem beslenmeyi hem de egzersizi dikkate alan ve mide yağını azaltmanın yanı sıra kritik yağ faktörleri olan sistematik bir yağ yakma planına ihtiyacınız vardır.

 

KAS KAZANÇLARI İÇİN 5 YÜKSEK PROTEİN KAHVALTISI

 

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın