Yeni Başlayanlar İçin İyi Bir Vücut Geliştirme Programı

1960
Yeni Başlayanlar İçin İyi Bir Vücut Geliştirme Programı

Yeni Başlayanlar İçin İyi Bir Vücut Geliştirme Programı
Egzersiz Rutinleri
Herhangi bir vücut geliştirme programı yaparken, bunun sizinle çalışacak ve yaşam tarzınıza uygun bir şey olduğundan emin olmanız önemlidir. Ayrıca, yeni başladığınızda, önce küçük hedefler yapmak ve ulaşmak ve çok daha büyük hedeflere ulaşmak için ideal olacaktır. Hulk Hogan’ın kaslarını birkaç ay içinde büyütmeyi hedefliyorsanız, bunun olmayacağından emin olabilirsiniz. Neler başarabileceğiniz konusunda gerçekçi olmanız ve aynı zamanda kendiniz için gerçekten yüksek ulaşılabilir hedefler belirlemeniz gerekir. İşte hemen hemen herkes için iyi çalışması gereken örnek bir program.

Yeni Başlayanlar İçin İyi Bir Vücut Geliştirme Programı

Yeni Başlayanlar İçin İyi Bir Vücut Geliştirme Programı:

Pazartesi: Göğüs
Salı: Bacaklar
Çarşamba: Triceps ve Abs
Perşembe: Omuzlar
Cuma: Sırt ve Pazı
Yararlı bulacağınız vücut geliştirme programları sadece egzersizler değil, aynı zamanda diyetiniz, esnemeniz, motivasyonunuz ve yaşam tarzınızdaki diğer değişiklikleri de içermelidir. Kas oluşturmak büyük bir başarıdır ve tüm büyük başarılar gibi, onları elde etmek için birkaç fedakarlık yapmanız gerekecektir. Programı mükemmel bir şekilde uyarlamak için yaşam tarzınızın büyük ölçüde değişeceğini unutmayın. Sadece bu değil, enerjiniz de artacak ve genel sağlık seviyeniz de artacak.

En iyi vücut geliştirme programının, sürekli olarak rutininize bağlı kalmanız için motivasyon verecek bir program olacağını unutmayın. Ayrıca 60 günlük para iade garantisi sunan bir tane aramak isteyebilirsiniz. Eğer ürünlerine güveniyorlarsa bunu sunacaklardır. Kişisel bir antrenör eğitmeni ile karşılaştırıldığında, kendinize bir Vücut Geliştirme eKitabı almak sadece size vücut geliştirme hakkında daha fazla bilgi vermekle kalmaz, aynı zamanda kişisel bir antrenörden yüz kat daha iyi sonuçlar verir. Bunun nedeni, motivasyon ve bilgi için aradığınız bir eğiticinin aksine bir vücut geliştirme eKitabı ile öğrenmeniz ve kalmanızdır. Motivasyon ve Bilgi eğitmeninizden değil, sizden gelmelidir. Vücut geliştirme e-Kitaplar sadece bir spor salonu egzersiz planı daha fazlasını sunan programlar olduğunu unutmayın, tüm yaşamınızı değiştirmek için kapsamlı bir rehberdir.

Bir cevap yazın